X
تبليغات

تصویر ثابت

هدف از قرار دادن محتوای خوب
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع اصلی مقالات سئو سایت

بازدید : 3
سه شنبه 4 آذر 1399 زمان : 8:16


مقصود قرار دادن محتوای خوب
یکی مهم‌ترین فاکتورها برای برد در انجام بهینه سازی بهینه سازی غرض قراردن محتوای خوب میباشد. سئو در مشهد ساخت و ساز محتوای seo گردیده و موردنیاز یوزرها جزء مباحث مهم در یادگرفتن seo تارنما میباشد. پیش از این از اینکه پروژه seo خویش را استارت فرمایید بهتر میباشد نخست بر پایه ی نیاز حوزه فعالیتتون محتواهای خوب رو غرض قرار بدید و نخست محتواهای نیاز محور رو منتشر نمائید. وجود استراتژی محتوایی می‌تواند امداد بزرگی برای طرح ریزی درباره با ساخت محتوا نماید.

تارنما قابل ایندکس
شاید کمتر کسی در صدر بدین فاکتور دقت نماید به این دلیل که اکثرا تمامی فکر‌میکنند همین که تارنما روی هاست انلاین قرار گرفت گوگل به راحتی میتواند محتوای صفحه ها وب سایت را ایندکس نماید ولی در بیشتر مواقع حقیقتا اینطور وجود ندارد . شما بایستی مطمئن گردید که تارنما شما قبلیت ایندکس شدن دارااست همانگونه که در نصیب مرتبط با موتورهای کاوش گفته شد یک کدام از مطرح ترین وظایف موتورهای کاوش خزش یا این که کراول کردن وبسایت برای ایندکس محتوای صفحه ها میباشد.

در حالتی که وبسایت شما قابل ایندکس نباشد ربات های موتورهای کاوش گر نمی توانند وب سایت شمارا محاسبه نمایند. وجود نقشه وبسایت قادر است امداد بزرگی به ربات های موتورهای کاوش نماید . همینطور در اکثر وبسایت سازها بخشی برای اذن دادن برای ایندکس محتوای وبسایت به وسیله ربات های موتورجستجو قراردارد که می بایست آن را تیک بزنید.

کیفیت و کمیت لینک و پیوند ها
در مبحث فراگیری seo تارنما بک پیوند ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند زیرا در صورتیکه صحیح استعمال نشوند ممکن میباشد حاصل معکوس بگیرید. لینک و پیوند بیلدینگ سبب ارتقا اعتبار یا این که دامین اتوریتی و جايگاه کلمه ها کلیدی وب سایت میگردد. کلا دو نوع لینک و پیوند اساسی در بهینه سازی وجود دارااست:

لینک و پیوند های فالو Follow
پیوند های نوفالو No Follow

لینک و پیوند های فالو Follow
پیوند های فالو لینک و پیوند هایی میباشند که امکان انتقال بخشی از اعتبار کاغذ به وب سایت شما‌را داند و ربات های گوگل و بقیه موتورهای کاوش این لینک و پیوند ها را فالو یا این که دنبال می نمایند. این نوع پیوند ها جزء ارزشمند ترین لینک و پیوند های یک تارنما می‌باشند و توان بیشتری برای جابه جایی جايگاه لغت ها کلیدی دارا‌هستند.

پیوند های نوفالو No Follow
لینک و پیوند های نوفالو اقتدار انتقال اعتبار بقیه تارنما ها به تارنما شمارا ندارند و ربات موتورهای کاوش این نوع پیوند ها را دنبال نمی‌کنند. مدام در مبحث یادگرفتن بی نقص بهینه سازی وب سایت گفته میشود از لینک و پیوند های نوفالو هم می بایست استعمال فرمایید چرا‌که در صورتی کلیه پیوند ها فالو ساخته شوند گوگل به دستی بودن لینک و پیوند ها شک و تردید می نماید و ممکن میباشد تارنما جریمه یا این که پنالتی گردد.

دقت به مقصود استفاده کننده از کاوش
یکی‌از مهم‌ترین نکاتی که در یادگرفتن seo تارنما می بایست به آن اعتنا داشته باشید مقصود مخاطبان حوزه کاری شما از کاوش در موتورهای کاوش میباشد. می بایست این پرسش را از خودتان بپرسید چرا یوزرها این کلمه ها را در موتورهای کاوش سرچ می نمایند. تمامی یوزرها هدفی از کاوش دارا‌هستند از جمله هر که خرید لپ تاپ ایسوس 14 اینچی را کاوش می نماید بالای 90درصد هدفش خرید این نوع لپ تا پ میباشد.

البته هر کس ویژگی ها فنی لپ تاپ 14 اینی را کاوش می نماید احتمالا در هم اکنون تحقیق برای خرید این سبک لپ تاپ میباشد و هنوز تصمیم قطعی برای خرید نگرفته میباشد. همان طور که تا قبل از این گفتم یادگرفتن seo وب سایت دارنده نکات ریز و درشتی میباشد که می بایست بی نقص آنان را هضم فرمایید تا بتوانید به یک کارشناس بهینه سازی و متخصص seo تبدیل گردید.

محتوای یونیک
ساخت‌و‌ساز محتوای یونیک برای گوگل و یوزرها وب سایت بسیار اصلی میباشد . طوری که گوگل دیگر به محتوای نادر عمق اهمیت نمی دهد و مدام در ادامه محتواهای جامع و یونیک میباشد. محتوای تولیدی در وب سایت شما زیر هیچ قوانینی نباید اسکن باشد به دلیل آن که هم ممکن میباشد جریمه گردید هم اینکه حقیقتا هیچ بها افزوده ای برای شما ندارد.

تخصص ، قدرت ، اعتماد
تخصص ، توان ، اعتماد چه در مبحث بهینه سازی و چه در بقیه مورد ها یک فاکتور بسیار اساسی و تاثیر گذار میباشد. در صورتی فراگیری seo تارنما را خوب خاطر بگیرید به راحتی می‌توانید تخصص ، قدرت ، اعتماد خویش را به دیگرافراد ثابت نمائید. برای گوگل مارک بودن شما بسیار اساسی میباشد شاید در صدر ان را دسته نادر بگیرید ولی اینک تارنما های متعددی تنها به خیال و خاطر اینکه با نام برندشان دوستداشتنی گردیده اند در ورقه اولیه گوگل می باشند.

محتوای نو
ساخت‌و‌ساز محتوای نو در مورد کاری شما سبب ساز ساخت عشق در یوزرها تارنما میگردد و گوگل هم عشق و علاقه بسیار متعددی به محتوای نو داراست اینطور بگوییم گوگل تشنه محتوا میباشد.اهمیت ساخت و ساز محتوای نو یا این که freesh تا حدی میباشد که گوگل برای آن الگوریتمی پیاده نموده است و درین الگوریتم صراحتا اشاره می نماید که چه وب سایت هایی بیشتر پایین تاثیر الگوریتم طراوت محتوا قرار میگیرند.

نرخ کلیک یا این که CTR
یک از مهمترین پارامترها برای گزینش سکو وب سایت به خصوص در ورقه اولیه نرخ کلیک میباشد.ولی در آغاز ببینیم نرخ کلیک چه می‌باشد؟ فرض فرمایید وبسایت شما 1000 توشه به وسیله گوگل به یوزرها نشان داده می شود و از دربین 1000 استفاده کننده 100 مخاطب بر روی لینک و پیوند تارنما شما در حاصل کاوش کلیک می نمایند. اکنون در شرایطی‌که تعداد اکران ها را بر تعداد کلیک ها تقسیم کنیم نخر کلیک به دست می‌آید.هر چقدر در کاغذ نخستین یوزرها بیشتری بر روی لینک و پیوند صفحه های وب سایت شما کلیک نمایند ان صفحه های برای گوگل جذابتر میشود. و ممکن میباشد جايگاه شما به ندرت بهتر خواهد شد و شما به مرتبه 1 گوگل برسید.

سرعت وبسایت
سرعت تارنما نیز دقیقا شبیه نرخ کلیک تاثیر بسیار متعددی در بهبود درجه تارنما داراست. برای وبسایت های وردپرسی پلاگین ای متعددی برای بهبود سرعت وبسایت وجود داراست که چنانچه وب سایت شما وردپرسی میباشد بهتر میباشد یکی آن‌ها‌را تعیین نمائید و بر روی تارنما خویش نصب نمائید منتها پیش از به کار گیری سفارش می‌کنم به طبع همت پلاگین با نسخه و بقیه افزونه های وردپرس را ارزیابی نمائید زیرا ممکن میباشد تداخل ساخت نماید.

باصرفه بودن برای تلفن های هوشمند
امروزه به طور تقریب بیشتر یوزرها وب برای جستجوهای خویش از تلفن های هوشمند استعمال می نمایند. در‌حالتی که وبسایت شما برای تلفن های هوشمند باصرفه نباشد گوگل در جستجوهای مربوط به گوشی تارنما شما‌را اکران نمی دهد . بهتر میباشد در‌حالتی که تارنما شما ریسپانسیو وجود ندارد مسلما نسبت به ریسپانسیو بودن سایت مبادرت فرمایید.

برچسب ها سئو در مشهد ,
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : -1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 31
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 6
 • بازدید ماه : 14
 • بازدید سال : 55
 • بازدید کلی : 55
 • کدهای اختصاصی